0%

به نام خدا

بازرگانی سهند مانا آرا  (S.M.A) بیش از ۱۵ سال است که به صورت حرفه ای  فعالیت خود را در زمینه واردات و تولید انواع پارکت لمینت، کاغذ دیواری ، کفپوش و موکت آغاز کرده است . در حال حاضر بازرگانی (S.M.A) به عنوان یکی از بزرگترین توزیع کننده های پوشش کف و دیوار توانسته است به واسطه شبکه گسترده فروش خود در سرتاسر ایران محصولات این بازرگانی را با قیمتی واقی در اختیار همکاران و پروژه ها ساختمانی قرار دهد ، اهتمام همکاران ما در تیم تحقیق و توسعه (S.M.A) بر این بوده است که ، بتوانیم محصولاتی را در کلاسهای کاربری متفاوت ارائه نماییم تا بدین وسیله پاسخگو اکثر سلیقه ها و نیازهای شما عزیزان باشیم.

در عصر جدید با تو جه به نیازهای جامعه معماران ، مهندسین و کارفرمایان مبنی بر استفاده از محصولاتی ، با برندی معتبر و قیمتی تجاری در پروژه های خود، بازرگانی (S.M.A) همواره میزبان این عزیزان در شوروم های  VIP خود در شهرهای تهران ، مشهد و کیش بوده است.

امید داریم با تلاش روز افزون خانواده بزرگ (S.M.A)  مبنی بر ارائه محصولاتی با  بالاترین استانداردهای جهانی و خدماتی متفاوت دغدغه شما عزیزان را در زمینه پوشش های کف و دیوار برطرف نمائیم.

از اعتماد شما عزیزان به مجموعه S.M.A  سپاسگزاریم.